Kaip pirkti?

Kaip pirkti

Reikalingos prekės paieška ir užsakymas

Apmokėjimas

Prekių pristatymas

Pirkimo – pardavimo taisyklės

Grąžinimo sąlygos

Privatumo nuostatos

 

Rekomenduojama, prieš perkant patikrinti spalvą gamintojų tinklapyje. Taip pat patikrinti vaizdus, kuriuos matote visose pasaulio siūlų parduotuvėse, suvedus siūlo pavadinimą ir spalvos kodą interneto paieškos sistemose.

PVZ.: google paieškoje įvesti: "Alize Baby wool 01"  ir pasirinkti matyti VAIZDAI.

Taip gaunate daugybę foto įvairiose el.parduotuvėse - kas padeda geriau orientuotis spalvoje, nes kiekvienas fotografas mato ją kiek savaip.

 

Reikalingos prekės paieška ir užsakymas

 

Prekių užsakymas vyksta tiesiogiai mūsų internetinėje parduotuvėje. Kairėje svetainės pusėje esančio bendro prekių katalogo, specialių pasiūlymų, naujausių prekų ir mėgstamų prekių katalogų ar paieškos pagalba susiradę Jums patinkančią prekę, jos lange pasirinkite mygtuką „Į krepšelį“. Tuomet Jūsų pasirinkta prekė bus perkelta į virtualų pirkinių krepšelį.

Nusprendę, kad krepšelyje esančias prekes ir jų kiekį norite pirkti, paspauskite mygtuką „Pirkti“. Tuomet būsite nukreipti į puslapį, kuriame reikės pateikti duomenis apie pirkėją bei pirkinių pristatymo informaciją, reikalingus sąskaitos išrašymui bei prekės pristatymui.

Užpildę visus laukelius apie pirkėją ir prekių pristatymo informaciją, reikės pasirinkti prekių pristatymo būdą, pateikti papildomą užsakymo informaciją, jeigu tokia reikalinga, bei patvirtinti kad sutinkate su pirkimo internetinėje parduotuvėje taisyklėmis. Atsižvelgiant į prekių pristatymo būdą, galutinė Jūsų užsakymo suma bus pakoreguota. Užsakymo patvirtinimui spauskite mygtuką „Pirkti".

Paspaudę aukščiau minėtą mygtuką, kelių minučių bėgyje į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę Jums bus pateikti prekių užsakymo duomenys ir informacija reikalinga apmokėjimui už užsakytas prekes.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad priklausomai nuo kompiuterio monitoriaus nustatymų, prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo originalios spalvos.

 

Apmokėjimas

 

Atlikus prekių užsakymą ir el. paštu gavus informaciją, reikalingą apmokėjimui už užsakytas prekes, ją atsispausdinkite arba užsirašykite duomenis.

Pervesti pinigus už užsakytas prekes galite naudodami bet kurio banko elektroninę mokėjimo sistemą (internetinį banką), taip pat iš bet kokio banko filialo ar skyriaus.

Maloniai prašome apmokėti už užsakytas prekes per 2 darbo dienas nuo užsakymo, kitaip užsakymas gali būti anuliuotas.

 

Prekių pristatymas

 

Gavę Jūsų užsakymą, mes jį iškart apdorojame. Apmokėjimas tikrinamas darbo dienomis 18 val. Prekes mes paprastai išsiunčiame  sekančią darbo dieną po to kai mūsų sąskaitoje užskaitomas apmokėjimas.
Savaitgaliais ir švenčių dienomis prekės nesiunčiamos.
Gavę Jūsų apmokėtą užsakymą mes pristatysime Jums prekes vienu iš šių pasirinktų būdų:

 Prekių  per OMNIVA paštomatus - NESIUNČIAME.

-         Prekių pristatymas DPD kurjeriu;

-         Prekių atsiėmimas DPD  paštomatų taškuose;

Siuntimo išlaidas sudaro - pakuotė ir pristaymo įkainiai.

DPD siuntos ruošiamos išsiuntimui kiekvieną darbo dieną vakare - išsiunčiama nuo 8 iki 10 val. kitos dienos ryte. Taigi gavus apmokėjimą po 9 val. (jei apmokama po 18 val - mokėjimas gali būti įskaitomas tik po pietų - priklauso nuo banko ar pavedimo apdorojimo pasirinkimo ) - siunta bus išsiųsta sekančią darbo dieną. Todėl rekomenduojame prekes apmokėti tą pačią dieną iki 18 val.

Prekių pristatymas DPD kurjeriuPasirinkus šį prekių gavimo būdą, prekes gausite per 2-4 darbo dienas nuo pilno Jūsų užsakymo apmokėjimo ir išsiuntimo. Išimtinais atvejais siuntimas gali užtrukti iki 7 darbo dienų.

Prekių pristatymo į namus ar ofisą paslaugos kaina – 3,00 EUR. Prekių pristatymo kaina formuojant Jūsų užsakymą yra prisumuojama prie bendros užsakymo kainos.

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.
 

Prekių atsiėmimas DPD paštomatuose. Pasirinkus šį prekių gavimo būdą, prekes gausite per 2-3 darbo dienas nuo pilno Jūsų užsakymo apmokėjimo. Išimtinais atvejais siuntimas gali 

užtrukti iki 5-7 darbo dienų.

Prekių pristatymo į DPD paštomatus kaina – 2,50 EUR. Prekių pristatymo kaina formuojant Jūsų užsakymą yra prisumuojama prie bendros užsakymo kainos.

Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
Daugiau informacijos apie DPD paštomatus siuntų išmatavimus ir atsiėmimo taškus galite rasti www.dpd.lt puslapyje.
Renkantis šią paslaugą, prašome iš anksto informuoti apie Jums patogiausią atsiėmimo tašką, pagal www.dpd.lt pateiktus duomenis.

Prekių pristatymas Lietuvos paštu. Prekės siunčiamos registruotos, pirmenybine siunta. Pasirinkus šį prekių gavimo būdą, prekes gausite per 2 - 7 darbo dienas nuo pilno Jūsų užsakymo apmokėjimo. Išimtinais atvejais siuntimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.

Prekių pristatymo kaina formuojant Jūsų užsakymą yra prisumuojama prie bendros užsakymo kainos.
 

Prekių pristatymas per LPEXPRESS paštomatus.
Pasirinkus šį prekių gavimo būdą, prekes gausite per 2-5 darbo dienas nuo pilno Jūsų užsakymo apmokėjimo. Išimtinais atvejais siuntimas gali užtrukti iki 7 darbo dienų.

Perkant prekių pristatymo į namus ar ofisą paslaugos kaina – 3,5 EUR. Prekių pristatymo kaina formuojant Jūsų užsakymą yra prisumuojama prie bendros užsakymo kainos.

Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje, išskytus Kuršių Neriją. Pristatymui į šią teritoriją taikomi papildomi mokesčiai. Dėl pristatymo prašom kreiptis į parduotuvės administraciją.PREKĖS SIUNČIAMOS IR PRISTATOMOS TIK LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE.

 Pirkimo – pardavimo taisyklės

 

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes siuluparduotuve.lt elektroninėje interneto parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė”).

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1 Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, kitus reikalingus duomenis, paspaudžiate mygtuką „Aš perku www.siuluparduotuve.lt“, tuo pačiu išsiųsdami prekių užsakymo duomenis Mums.

2.2 Sutartis pradeda galioti, kai Mes gauname Jūsų apmokėjimą už prekes ir galioja iki pilno prekių pateikimo.

2.3 Kiekviena sutartis sudaryta tarp Mūsų ir Jūsų yra saugoma e-parduotuvėje visu jos galiojimo laikotarpiu.

2.4 Po prekių užsakymo e-parduotuvėje Jums el. paštu atsiunčiami užsakymo ir apmokėjimui reikalingi duomenys duomenys pagal kuriuos turi būti atliekamas apmokėjimas.

3. Jūsų ir Mūsų teisės

3.1 Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka.

3.2 Mes galime be iš ankstinio perspėjimo sustabdyti Jums galimybę naudotis e-parduotuvės paslaugomis, jei Jūs bandote pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui.

3.3 Mes, jei to reikia, turime teisę reikalauti ir gauti pirkėją identifikuojančią bei jo teisę sudaryti sutartį patvirtinančią informaciją.

3.4 Jūs suprantate ir sutinkate su tuo, jog e-parduotuvėje pateikta informacija apie prekę gali būti netiksli bei neišsami ir Mes niekada neturėsime pareigos atlyginti jokių nuostolių ar žalos kilusios Jums dėl netikslaus ar neteisingo prekių aprašymo e-parduotuvėje.

3.5 Jūs suprantate ir sutinkate, kad e-parduotuvėje prekės kainos gali būti nurodytos neteisingai ir dėl to Mums nekyla atsakomybė. Mes neturime pareigos parduoti prekės už e-parduotuvėje nurodytą kainą, netgi jei kaina yra tiksli. Tuo atveju, jei tikroji prekės kaina yra mažesnė nei e-parduotuvėje nurodyta prekės kaina, Mes galime parduoti tokią prekę Jums už tikrąją prekės kainą. Jei tikroji prekės kaina yra didesnė nei e-parduotuvėje nurodyta prekės kaina, Mes savo pasirinkimu galime arba panaikinti/atmesti tokios prekės užsakymą, arba kreiptis į Jus, teiraudamasis nurodymų dėl prekės užsakymo. Jums atsisakius pirkti prekę už tikrąją prekės kainą, Mes įsipareigojame grąžinti Jums sumokėtus pinigus (išankstinį apmokėjimą už prekes) per 3 darbo dienas nuo Jūsų raštiško pareikalavimo į Jūsų nurodytą sąskaitą banke.

3.6 Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.

3.7 Kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų e-parduotuvėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. "cookies").Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį e-parduotuvės naudotoją, rinkdami e-parduotuvės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios e-parduotuvės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.

4. Jūs įsipareigojate

4.1 Jūs privalote apmokėti už prekes Mūsų pasiūlyta forma per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, bei jas priimti. Tuo atveju, kai Jūs prekių pats priimti negalite, o prekės pristatytos Jūsų nurodytu adresu ir remiantis kitais Jūsų pateiktais duomenimis, Jūs neturite teisės reikšti Mums pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4.2 Jūs įsipareigojate, užsakydami prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, asmenis turinčius teisę priimti pristatytas prekes bei kitus prekių užsakymo formoje nurodytus duomenis. Jeigu prekių užsakymo formoje Jūsų pateikti duomenys pasikeičia kol užsakytos prekės dar nėra pristatytos, Jūs privalote nedelsdami apie tai mus informuoti el. paštu.

4.3 Jei Jūs, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių nepriimate ar atsisakote priimti prekes, ar paaiškėja, kad pateikėte Mums netikslius duomenis ar netinkamą prekių pristatymo adresą, Jūs privalote kompensuoti prekių pristatymo ir grąžinimo mums išlaidas. Tuo atveju šios pinigų sumos (prekių pristatymo ir grąžinimo mums išlaidų kompensavimas) gali būti išskaičiuotos iš Jūsų sumokėto Mums išankstinio apmokėjimo už prekes. Mums gražinta prekė nebus pakartotinai siunčiama Jūsų nurodytu adresu, jeigu šalys nesusitars kitaip.

4.4 Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

4.5 Apmokėdami už prekes, Jūs nurodote užsakymo numerį, kuris yra unikalus Jūsų užsakymo numeris, pagal kurį Mes nustatome Jūsų apmokėjimą. Jei numeris nenurodomas, Mes prieš išsiųsdami prekes turi teisę laukti Jūsų raštiško patvirtinimo apie apmokėjimą ir reikalauti bankinio pavedimo kopijos.

5. Mes įsipareigojame

5.1 Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

5.2 Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu per 5 darbo dienas nuo išankstinio apmokėjimo už prekes užskaitymo į Mūsų sąskaitą banke. Jūs sutinkate, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių.

5.3 Mes, negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės per 5.2 punkte nurodytą terminą, įsipareigojame Jus nedelsiant apie tai informuoti telefonu ar el. paštu ir pranešti preliminarią prekių pristatymo datą. Jums atsisakius laukti Mūsų nurodytą prekės pristatymo laikotarpį, Mes įsipareigojame grąžinti Jums sumokėtus pinigus (išankstinį apmokėjimą už prekes) per 3 darbo dienas nuo Jūsų raštiško pareikalavimo į Jūsų nurodytą sąskaitą banke.

6. Prekių pristatymas

6.1 Prekes pristatome Mes arba Mūsų įgaliotas atstovas. Mes nesame atsakingi už prekių pristatymo vėlavimą dėl siuntinius pristatančių trečiųjų asmenų kaltės.

6.2 Prekių pristatymo metu Jūs arba kitas asmuo, turintis teisę priimti siuntą, privalo patikrinti siuntos būklę.

6.3 Jums arba kitam Jūsų nurodytam asmeniui, turinčiam teisę priimti siuntą, pasirašius siuntų pristatymo formoje yra laikoma, kad siunta yra perduota.

6.4 Pastebėję ženklų siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite teisę nepriimti. Tuomet Jūs privalote apie tai Mus nedelsdami informuoti el. paštu. Jums ar kitam asmeniui turinčiam teisę priimti siuntą priėmus prekę ir pasirašius siuntų pristatymo formoje, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

7. Daiktų grąžinimas

7.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“

7.2. Prekes grąžinate Jūs savo lėšomis.

7.3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

7.4. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mes įsipareigojame ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus, įskaitant prekės pristatymo Jums kainą.

7.5. Bet kokiu atveju grąžindamas prekę Jūs privalote pateikti Mūsų nustatytos formos prašymą pakeisti prekę arba grąžinti pinigus bei prekių iš e-parduotuvės įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

7.6. Išlaidos, sudariusios kokybiškos prekės pristatymą, nėra grąžinamos.

7.7. Mes neatsakome už tai, kad e-parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitika realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7.8. Pinigai grąžinami per 3 darbo dienas, patikrinus prekę.

8. Atsakomybė

8.1 Jūs esate visiškai atsakingas už pirkėjo duomenų formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų pirkėjo duomenų formoje, Mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.

8.2 Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

8.3 Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per Mūsų e-parduotuvėje esančias nuorodas.

8.4 Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

9. Informacijos siuntimas

9.1 Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų pirkėjo duomenų formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

9.2 Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate Mūsų e-parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytu elektroninio pašto adresu.

10. Baigiamosios  nuostatos

10.1 Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė.

10.2 Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Grąžinimo sąlygos

1. Pirkėjų įsigytų prekių keitimas, grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

2. Bet kurią internetu įsigytą siuluparduotuve.lt prekę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą.

3. Jeigu siuluparduotuve.lt internetinėje parduotuvėje įsigijote prekę, kuri Jums netinka ar nepatinka, nedelsdami susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu el. pašto adresu ir informuokite apie savo problemą. El. paštu mes atsiųsime Jums „Prekių keitimo arba grąžinimo formą“, kurią turėsite užpildyti ir pridėti prie grąžinamos prekės kartu su prekės iš siuluparduotuve.lt parduotuves įsigijimą patvirtinančiu dokumentu.

4. Grąžinamą prekę siųskite adresu, nurodytu ant siuntinio pakuotės arba pristatykite patys darbo valandomis „Kontaktuose“ nurodytu mūsų parduotuvės adresu. Siuntimo (pristatymo) išlaidas apmoka pirkėjas.

5. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės nebuvo naudojamos, nebuvo sugadintos, buvo išsaugotos prekių vartojamosios savybės, neprarado prekinės, išvaizdos nebuvo nuplėštos etiketės. Grąžianama prekė turi būti originalioje gamintojo pakuotėje, kurioje šią prekę gavote.

6. Pinigai į Jūsų banko sąskaitą, nurodytą „Prekių keitimo arba grąžinimo formoje“, grąžinami per 3 darbo dienas patikrinus prekę. 

 

Privatumo nuostatos

2.1. Užsisakyti prekes WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT el. parduotuvėje Pirkėjas gali:
2.1.1. Užsiregistruodamas WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT el. parduotuvėje – įvesdamas registracijoje prašomus duomenis;
2.1.2. Nesiregistruodamas WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT el. parduotuvėje.
2.2. Pirkėjas, užsakydamas prekes 2.1. taisyklių punkte numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, tikslų prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
2.3. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 2.2. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių/paslaugų pardavimo WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
2.4. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių/paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
2.5. Pirkėjas, užsiregistruodamas WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.
2.6. Pirkėjas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos jis savo noru pateikia registracijos anketoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.
2.7. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, blokuoti ar ištrinti parašydamas el. laišką siuluparduotuve@gmail.com arba paskambindamas telefonu +370 699 89556. Tokiu atveju pardavėjas nedelsdamas turi įgyvendinti pirkėjo prašymą ne vėliau, kaip per 2 darbo dienas.
2.8. Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus.
2.9. Pirkėjas turi teisę į galimybę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų. 
2.10. Duomenų valdytojas pripažįsta ir gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris atlieka Registraciją interneto parduotuvėje WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT  (www.siuluparduotuve.lt -parduotuvės-nuoroda), teisę į privatumą. Duomenų valdytojas renka ir naudoja Pirkėjo asmens duomenis (pavadinimą arba vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą interneto parduotuvės registracijos anketoje nurodytą informaciją) prekių arba paslaugų užsakymų apdorojimui arba kitų prisiimtų sutartinių įsipareigojimų vykdymui. Klientas darydamas užsakymą ar registruojantis sutinka su prekių pirkimo - pardavimo taisyklėmis, kurių 2.3. punktas nusako, kad patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog Pirkėjo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo WWW.SIULUPARDUOTUVE.LT internetinėje parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai taip pat apima reklaminių ir informacinių pranešimų siuntimą, registruojantis Pirkėjas sutinka gauti naujienlaiškius ir panašaus pobūdžio medžiagą, kurios Pirkėjas turi pilną teisę atsisakyti.
2.11. Duomenų valdytojas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Duomenų valdytojo partnerius, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
2.12. Asmens duomenys tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų.
2.13. Asmens duomenys, kurie sutiko, kad jų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, yra saugojami aktyviojoje duomenų bazėje ir naudojami 2 metus tiesioginės rinkodaros tikslais. Pirkėjo duomenys yra saugomi 2 metus nuo paskutinio pirkimo. Po šio termino kliento duomenys yra (automatiškai) sunaikinami. Asmens duomenų automatinį sunaikinimą prižiūri atsakingas asmuo.

Rašyk
Skambink